از اینکه از وبسایت ما دیدن می کنید بسیار خرسندیم. لازم است به این نکته اشاره کنیم که کارشناسان ما در تمام ساعات شبانه روز آمادۀ پاسخگویی به شما مشتریان ارجمند می باشند و شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با ما تماس حاصل فرمایید
اگر احساس میکنید که سوالات تان میتواند در بین سوالات متداول قرار گیرد. پیشنهاد میکنیم ابتدا سوالات متداول را مطالعه و پس از اینکه مطمئن شدید سوالتان بین سوالات متداول نیست با کارشناسان ما در شرکت زعفران تسنیم رضوی تماس حاصل فرمایید.

زعفران تسنیم تلاش می‌کند تا با فاصله گرفتن از ایده‌های قدیمی، زعفران با کیفیت‌تری را پس از انجام آزمایش‌های علمی، در قالب‌‌های نو و با قیمتی مقرون به صرفه و منطقی، به مشتریان خود ارائه کند.
همچنین تنوع بالای محصولات تسنیم زعفران، امکان انتخابی مطلوب‌تر و مطابق با میل مصرف‌کنندگان را فراهم می‌آورد.

تا چند سال پیش، زعفران سرگل بعنوان با کیفیت‌ترین زعفران شناخته می‌شد؛ اما امروز و با پیشرفته‌تر شدن فرآیند درجه‌بدی زعفران و تکنیک‌های غربال، زعفران نگین با کیفیت بیشتر و قدرت رنگ‌دهی بالاتر نسبت به زعفران سرگل بدست می‌آید. تفاوت ظاهری زعفران نگین و سرگل، در طول رشته‌ها، ضخامت و رنگ آن‌هاست.

در ایران، زعفران بیشتر در سه شکل شناخته شده است: زعفران پوشال، که ارزان‌ترین نوع زعفران و همراه با ناخالصی است، زعفران سرگل (یا همان رشته‌ای درجه یک و ممتاز) که کیفیت بهتر و قیمت بالاتر دارد؛ و زعفران نگین یا همان رشته‌ای بریده که به لحاظ کمی و کیفی، برتر از انواع دیگر زعفران است و قیمتی بالاتر دارد.

بله! با دارا بودن نشان‌های رسمی و معتبر حوزه کسب‌وکار و تولید، حضور دائمی پشتیبانان فنی برند تسنیم در بخش خرید و همچنین بسته‌بندی مقاوم و ارسال سفارشی، زعفران بدون نگرانی و به‌طور کاملا سالم به دست مشتریان گرامی خواهد رسید.

4.5/5 (2 نظر)