«تسنیم زعفران» فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۹۷ با درجه‌بندی، بسته‌بندی و فروش زعفران در شهر مشهد و استان خراسان آغاز کرد. برند تسنیم زعفران امروز توانسته خود را در جمع برندهای برتر زعفران در کشور جای داده و تعداد شعب فروش خود را در ایران و سایر کشورهای اروپایی و آسیایی، افزایش دهد.

ما، در مجموعه تسنیم تلاش می‌کنیم باکیفیت‌ترین و قدرتمندترین زعفران تولیدشده بدست کشاورزان زحمتکش ایرانی را تهیه کرده و پس از انجام آزمایش‌های فنی، آن را به سبد غذایی هموطنان ایرانی و مشتریان بین‌المللی خود برسانیم.

زعفران تسنیم ضمن حمایت از تولیدکنندگان محلی زعفران، بخشی از توان خود را صرف طراحی و تولید بسته‌بندی‌های نو و جذاب در حوزه زعفران و متناسب با سلیقه مخاطبان امروزی در ایران و سایر کشورهای جهانی می‌کند تا ارزش افزوده این محصول به حداکثر برسد. در این مسیر، ساخت پکیج‌های کادویی جدید، همکاری با دانشگاه‌ها و آزمایشگاه‌های تخصصی برای تولید محصولات جدید مبتنی بر زعفران، فعالیت مهم دیگری است که در حال حاضر مشغول آن هستیم.

آرمان برند تسنیم، فراهم آوردن زعفران اصیل و باکیفیت ایرانی به سفره هموطنان و آشنا کردن فرهنگ‌های دیگر با این سوغات سرخ خراسان است.

4/5 (3 امتیاز)