اطلاعات تماس

دفتر مرکزی: (خط 1) 05138414855

دفتر مرکزی (خط 2) 05138404168

امور نمایندگی‌ها:

09910305001 (واتس‌اپ و تلگرام، تماس در ساعات اداری)

info@TasnimSaffron.com

سوالات متداول

زعفران تسنیم تلاش می‌کند تا با فاصله گرفتن از ایده‌های قدیمی، زعفران با کیفیت‌تری را پس از انجام آزمایش‌های علمی، در قالب‌‌های نو و با قیمتی مقرون به صرفه و منطقی، به مشتریان خود ارائه کند. همچنین تنوع بالای محصولات تسنیم زعفران، امکان انتخابی مطلوب‌تر و مطابق با میل مصرف‌کنندگان را فراهم می‌آورد.

تا چند سال پیش، زعفران سرگل بعنوان با کیفیت‌ترین زعفران شناخته می‌شد؛ اما امروز و با پیشرفته‌تر شدن فرآیند درجه‌بندی زعفران و تکنیک‌های غربال، زعفران نگین با کیفیت بیشتر و قدرت رنگ‌دهی بالاتر نسبت به زعفران سرگل بدست می‌آید. تفاوت ظاهری زعفران نگین و سرگل، در طول رشته‌ها، ضخامت و رنگ آن‌هاست.

در ایران، زعفران بیشتر در سه شکل شناخته شده است: زعفران پوشال، که ارزان‌ترین نوع زعفران و همراه با ناخالصی است، زعفران سرگل (یا همان رشته‌ای درجه یک و ممتاز) که کیفیت بهتر و قیمت بالاتر دارد؛ و زعفران نگین یا همان رشته‌ای بریده که به لحاظ کمی و کیفی، برتر از انواع دیگر زعفران است و قیمتی بالاتر دارد.

بله! با دارا بودن نشان‌های رسمی و معتبر حوزه کسب‌وکار و تولید، حضور دائمی پشتیبانان فنی برند تسنیم در بخش خرید و همچنین بسته‌بندی مقاوم و ارسال سفارشی، زعفران بدون نگرانی و به‌طور کاملا سالم به دست مشتریان گرامی خواهد رسید.

تماس با مدیریت

    5/5 (1 نظر)