اطلاعات تماس

دفتر مرکزی: (خط ۱) ۰۵۱۳۸۴۱۴۸۵۵

دفتر مرکزی (خط ۲) ۰۵۱۳۸۴۰۴۱۶۸

امور نمایندگی‌ها:

۰۹۹۱۰۳۰۵۰۰۱ (واتس‌اپ و تلگرام، تماس در ساعات اداری)

info@TasnimSaffron.com


Deprecated: تابع get_page_by_title از نگارش 6.2.0 منسوخ شده است! به جای آن از WP_Query استفاده نمایید. in /home/tasnimsa/public_html/wp-includes/functions.php on line 5453
ایمیل

سوالات متداول

چرا زعفران تسنیم؟

زعفران تسنیم تلاش می‌کند تا با فاصله گرفتن از ایده‌های قدیمی، زعفران با کیفیت‌تری را پس از انجام آزمایش‌های علمی، در قالب‌‌های نو و با قیمتی مقرون به صرفه و منطقی، به مشتریان خود ارائه کند. همچنین تنوع بالای محصولات تسنیم زعفران، امکان انتخابی مطلوب‌تر و مطابق با میل مصرف‌کنندگان را فراهم می‌آورد.

کدام نوع زعفران بهتر است؟

تا چند سال پیش، زعفران سرگل بعنوان با کیفیت‌ترین زعفران شناخته می‌شد؛ اما امروز و با پیشرفته‌تر شدن فرآیند درجه‌بندی زعفران و تکنیک‌های غربال، زعفران نگین با کیفیت بیشتر و قدرت رنگ‌دهی بالاتر نسبت به زعفران سرگل بدست می‌آید. تفاوت ظاهری زعفران نگین و سرگل، در طول رشته‌ها، ضخامت و رنگ آن‌هاست.

کدام زعفران گرانتر است؟

در ایران، زعفران بیشتر در سه شکل شناخته شده است: زعفران پوشال، که ارزان‌ترین نوع زعفران و همراه با ناخالصی است، زعفران سرگل (یا همان رشته‌ای درجه یک و ممتاز) که کیفیت بهتر و قیمت بالاتر دارد؛ و زعفران نگین یا همان رشته‌ای بریده که به لحاظ کمی و کیفی، برتر از انواع دیگر زعفران است و قیمتی بالاتر دارد.

خرید اینترنتی زعفران، امن و مطمئن است؟

بله! با دارا بودن نشان‌های رسمی و معتبر حوزه کسب‌وکار و تولید، حضور دائمی پشتیبانان فنی برند تسنیم در بخش خرید و همچنین بسته‌بندی مقاوم و ارسال سفارشی، زعفران بدون نگرانی و به‌طور کاملا سالم به دست مشتریان گرامی خواهد رسید.

تماس با مدیریت

5/5 (1 امتیاز)